کمی بیشتر درباره ما بدانید

فروشگاه اینترنتی حسی نو یک فروشگاه اینترنتی فوق العاده در جهت حمایت از تولیدکننده و خریدار ایرانی است. قدم اولیه ی تاسیس این فروشگاه از سال 1394 برداشته شد و پس از کسب اطلاعات کامل از محصولات قابل عرضه و ویژگی های خریداران ایرانی و با سابقه ی چندین سال تجربه فروش در بازار سنتی، طراحی سایت را به سرانجام رسانده و در تاریخ اول مهر ماه سال 1395 به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد. شعار ما حس خوب یک خرید ایده ال است.  تمام تلاش ما فراهم آوردن مکانی برای خرید یک محصول، با بهترین کیفیت، پایین ترین قیمت و دادن خدمات مناسب برای مشتریان عزیزمان است. رویکرد دیگر این فروشگاه حمایت از تولیدکننده ی داخلی است که با توجه ویژه به این نوع محصولات و دادن اطلاعت کامل در مورد آن ها سعی در ترغیب مشتریان به سوی خرید محصولات ایرانی است.

حمایت از تولید ایرانی

فروشگاه اینترنتی حسی نو با عرضه ی مناسب بهترین برند های ایرانی و با در نظر گرفتن امتیازات ویژه برای خریداران این محصولات سعی در حمایت ویژه از تولیدگران ایرانی دارد.

پشتیبانی 24 ساعته

یکی از اولین تعهدات فروشگاه اینترنتی حسی نو پاسخویی 24 ساعته به پاسخ های مشتریان گرامی می باشد.

ارائه خدمات بی نظیر

برای رضایت هر چه بیشتر مشتریان عزیزمان سعی شده تا بهترین خدمات ارائه گردد تا شعار اولیه ما حس خوب خرید ایده آل برای تمام مشتریانمان تحقق گردد

اطلاعات تماس

معرفی مجموعه ی حسی نو

طراح گرافیکی

استاد محمد رضا دهشیری

حیطه ی انجام وظیفه:

۱. طراحی لوگو و کارهای گرافیکی سایت

بازاریابی

علی محمد زینلی ۲۱ ساله دانشجوی کارشناسی مدیریت بازاریابی

حیطه ی انجام وظیفه:

۱. بازاریابی٬ فروش و تبلیغات

۲. تهیه و ارسال محصولات

مدیریت سایت:

حامد زینلی ۲۴ ساله کارشناس ارشد مشاوره خانواده

حیطه ی انجام وظیفه:

۱. طراحی ٬ بهینه سازی و بروزرسانی سایت

۲. مدیریت سایت و کارکنان