نحوه ی حمل و نقل

  نحوه ی ارسال کالا

شما عزیزان می توانید تا پیش از تحویل گرفتن محصول‌٬ سفارش خود را با تماس با شماره ۰۹۰۳۶۵۰۵۵۴۴ کنسل نمایید. توجه فرمایید در صورتی که کنسل شدن سفارش پس از ارسال کالا از مبدا صورت گرفته باشد مبلغ ۱۰ هزار تومان هزینه حمل و نقل از شما کسر گردیده و مابقی به شماره حساب اعلامی از سوی شما واریز خواهد شد.

نحوه ی بازگشت کالا بسته به نوع کالای خریداری شده متفاوت خواهد بود.

اقلام آرایشی و بهداشتی به علت این که در موقع ارسال از همه لحاظ چک خواهد شد به هیچ عنوان مرجوع نخواهد شد.

کالای عطر و ادکلن در صورت آسیب فیزیکی به ادکلن اصلی در صورت تماس مشتری کمتر از ۱۲ ساعت پس از تحویل در صورت تایید کارشناس مرجوع خواهد شد.

برای بازگردانن کالا به فروشگاه با هماهنگی و تایید کارشناس کافی است کالا را به آدرس فروشگاه که در قسمت تماس با ما ذکر شده است ارسال نمایید تا هزینه به شما برگرداننده شود.

با توجه به این که رسالت فروشگاه حسی نو مبنی بر ارسال کالا در سریعترین زمان و با کیفیت ترین روش های حمل و نقل بوده سعی شده تا با بهره گیری از برترین شرکت های پستی این اتفاق به بهترین نحو روی دهد.

هم اکنون ارسال کالا برای آدرس های شهر یزد توسط نیروهای حمل و نقل شرکت در کمتر از ۲۴ ساعت؛ آدرس های به مقصد تهران ظرف ۲۴تا۴۸ ساعت و آدرس های به مقاصد سایر شهرها و استان های کشورمان در ظرف ۴۸تا۷۲ ساعت تحویل مشتریان عزیزمان خواهد گردید.

هزینه ی ارسال سبد خرید های بالای ۷۵ هزار تومان به صورت رایگان بوده ولی برای خرید های کمتر از ۷۵ هزار تومان برای سراسر کشور تنها ۸ هزار تومان هزینه حمل و نقل منظور خواهد شد.

پیشنهاد حسی نو به شما مشتریان گرامی رساندن سبدهای خریدتان به بالای ۷۵ هزار تومان بوده تا از این امتیاز ویژه برخوردار شوید.